۲ تیر ۱۳۹۰
هشتمین نشست کانون گیتار قزوین
در دسته : اخبار تعداد بازدید : 512 بازدید

هشتمین نشست کانون گیتار استان قزوین با عنوان لذت موسیقی ۲ برگزار شد.

هشتمین نشست کانون گیتار استان قزوین بعد از ظهر روز پنجشنبه ۲۳ تیرماه در سالن اجتماعات کتابخانه امام خمینی با حضور خیل مشتاقان برگزار شد.

در ابتدای برنامه که با عنوان لذت موسیقی ۲ “اجرای درست موسیقی” برگزار شده بود یکی از هنرجویان با آتیه کانون گیتار قطعه پرلود شماره ۱ اثر هکتورویلا لوبوس را اجرا نمود.

و سپس مجری برنامه به برخی از اهداف کانون گیتار استان قزوین اشاره نمود وهمچنین در رابطه با برنامه لذت موسیقی ۲ توضیحاتی را بیان کرد.

در ادامه پیمان ریاحی ریاست کانون گیتار ضمن قدر دانی از ریاست اداره کل فرهنگ وارشاد ، ریاست انجمن موسیقی ، ریاست کتابخانه های استان ، ریاست مجتمع فرهنگی هنری ارشاد و همچنین مدیران آموزشگاههای آوا ، باربد ، ترانه عارف ، چکامه ، صبا ، فرآهنگ ، ماهور و نوا و جمعیت حاظر در سالن در رابطه با برنامه لذت موسیقی ۲ توضیحاتی را بیان کرد.

گفتنی است که در این برنامه که با استقبال چشمگیر مشتاقان موسیقی مواجه شده بود اساتید گرانقدر موسیقی از جمله استاد سیروس فراهانی و جناب دکتر میثمی حضور داشتند و بر استمرار این دست برنامه ها از سوی کانون گیتار استان تاکید داشتند.

برنامه های لذت موسیقی سلسله برنامه هایی آموزشی – پژوهشی است که در بخشی از آنها کنسرتهای موسیقی لئونارد برنشتاین به نمایش در می آید که در رابطه با مفاهیم مختلف موسیقی صحبت می کند .

در آخر برنامه نیز استاد وکیلها رئیس انجمن موسیقی در رابطه با این برنامه صحبتهایی را ایراد نودند.

3%2010

جهت مشاهده تصاویر اینجا را کلید کنید

اشـتراک گـذاری