۱۷ مرداد ۱۳۹۶
چهل و نه و پنجاهمین نشست کانون گیتار
در دسته : اخبار تعداد بازدید : 833 بازدید

چهل و نه و پنجاهمین نشست کانون گیتار استان قزوین

کانون گیتار استان قزوین، چهل و نهمین نشست خود را تحت عنوان دهمین اجرای هنرجویی زیر پانزده سال عصر روز سه‌شنبه بیست و چهارم اسفند ماه ٩۵و پنجاهمین نشست را با عنوان چهاردهمین اجرای هنرجویی بالای پانزده سال روز چهارشنبه بیست و پنجم اسفند ماه ٩۵ با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین و انجمن موسیقی استان در سالن همایش کتابخانه امام خمینی (ره) برگزار کرد.

در اجرای هنرجویی زیر پانزده سال ۴٧ نفر و در اجرای هنرجویی بالای پانزده سال ۶٧ نفر (در سه سانس) و در مجموع این دو برنامه ١١۴ نفر از هنرجویان کانون گیتار استان قزوین در دو سبک کلاسیک و فلامنکو ودر قالب های اجرایی سولو ( تکنوازی ) و دوئت ( دونوازی ) به هنر نمایی پرداختند.
از دیگر نکات برجسته این اجراها حضور ٣٠ نفر از هنرجویانی که برای اولین بار به روی صحنه به اجرا می‌پرداختند بود و همینطور تعداد مدرسینی که هنرجویان خود را به کانون گیتار معرفی کرده بودند.

گفتنی است سومین مسابقه کشوری نوازندگی گیتار که مورد استقبال نوازندگان کلاسیک و فلامنکوی کشور قرار گرفته است شهریورماه سال ١٣٩۶ به میزبانی کانون گیتار استان قزوین و حمایت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و انجمن موسیقی استان قزوین برگزار خواهد شد.

 

آلبوم تصاویر چهل و نهمین نشست کانون گیتار

آلبوم تصاویر پنجاهمین نشست کانون گیتار

اشـتراک گـذاری