۳۰ مرداد ۱۳۹۵
چهل و پنج و چهل و ششمین نشست کانون گیتار
در دسته : اخبار تعداد بازدید : 1,310 بازدید

چهل و پنجمین و چهل و ششمین نشست کانون گیتار استان قزوین

کانون گیتار استان قزوین، چهل و پنجمین نشست خود را تحت عنوان نهمین اجرای هنرجویی زیر پانزده سال عصر روز پنجشنبه بیست و هشتم مرداد ماه و چهل و ششمین نشست را با عنوان سیزدهمین اجرای هنرجویی بالای پانزده سال عصر روز جمعه بیست و نهم مرداد ماه با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین و انجمن موسیقی استان در سالن همایش کتابخانه امام خمینی (ره) برگزار کرد.
01
در اجرای هنرجویی زیر پانزده سال بیست و هشت نفر و در اجرای هنرجویی بالای پانزده سال سی وشش نفر و در مجموع این دو برنامه شصت و چهار نفر از هنرجویان کانون گیتار استان قزوین در دو سبک کلاسیک و فلامنکو ودر قالب های اجرایی سولو ( تکنوازی ) و دوئت ( دونوازی ) به هنر نمایی پرداختند.

استاد محمد وکیل ها رئیس سابق انجمن موسیقی ، سرکار خانم میثمی از مدرسان  با سابقه موسیقی استان و سرکار خانم اعتمادزاده کارشناس امور هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز در این اجراها حضور داشتند.

استاد محمد وکیل ها با اشاره به جایگاه  و مقبولیت کانون گیتار استان قزوین در کشور گفت:حضور وحمایت مسئولان و خانواده ها از کانون گیتار استان قزوین باعث شده کانون گیتار امروز پس از هشت سال فعالیت به قله های موفقیت در سطح کشوربسیار نزدیک باشد که در این میان باید از زحمات بی دریغ و مستمر اعضای کانون گیتار و در راس آنها استاد پیمان ریاحی رئیس کانون قدردانی کرد.

پیمان ریاحی رئیس کانون گیتار در سخنرانی خود اظهار داشت :هشت سال پیش در آغاز فعالیت کانون به مردم شریف قزوین قول دادیم که روزی پای مسابقات کشوری نوازندگی گیتار را به قزوین بکشانیم و امروز مفتخریم که با عنایات حق تعالی و همکاری مسئولان و همچنین حمایت خانواده ها به این قول خود جامه عمل پوشاندیم و توانستیم اولین مسابقه کشوری نوازندگی گیتار را در بهمن ماه سال نود و چهار در قزوین برگزار کنیم و در شهریور سال جاری دومین مسابقه کشوری را در قزوین برگزار خواهیم کرد.

گفتنی است دومین مسابقه کشوری نوازندگی گیتار که مورد استقبال نوازندگان کلاسیک و فلامنکوی کشور قرار گرفته است شهریورماه جاری به میزبانی کانون گیتار استان قزوین برگزار می شود.

02

 

گالری تصاویر مربوط به نهمین اجرای هنرجویی زیر پانزده سال
گالری تصاویر مربوط به سیزدهمین اجرای هنرجویی بالای پانزده سال

اشـتراک گـذاری